«

»

Říj 30

Pozvánka na lyžařský víkend v Rychlebských horách

Vážení sportovci, milovníci sněhu a lyžařských radovánek!

Rádi bychom vás pozvali na lyžařský víkend v Rychlebských horách. Je to oblast s hlubokými lesy, pastvinami a loukami, s čistým vzduchem a zachovalou přírodou a zatím neobjevenou davem turistů. V létě i v zimě skýtá množství zajímavých turistických výletů za přírodou i za kulturou. Předpokládáme, že budeme hlavně lyžovat, ale určitě můžete využít i výletů a nenáročných tůr do okolí. Jsou zajištěni proškolení traséři na sjezdové i běžecké lyžování.
Způsob dopravy upřesníme podle počtu zájemců.
Termín akce: 17. až 19. února 2012
Místo: Chata Stará Škola, obec Kunčice (2,5 km od Starého Města pod Sněžníkem, na pomezí Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a masivu Králického Sněžníku).
Ubytování: čtyř až sedmilůžkové pokoje
Ceny:

  • dospělí: 267 Kč ubytování + 210 plná penze celkem 477 Kč na den, nebo 267 Kč ubytování + polopenze 120 Kč celkem 387 Kč
  • děti od 3 let: 200 Kč ubytování + 110 plná penze celkem 310 Kč na den, nebo 200 Kč ubytování + polopenze 70 Kč celkem 270 Kč

Lyžařský areál: skiareál Kunčice, lyžařský areál Stříbrnice – Návrší – vzdál. cca 4 km. Pro vyznavače běžkování je v okolí Kunčic několik tras, vedoucí na Paprsek, do Starého Města, Stříbrnic, na chatu Návrší a na Králický Sněžník. V okolí chaty Paprsek je několik strojově upravovaných okruhů.

V Kunčicích je půjčovna, kterou provozují majitelé chaty, takže půjčení lyží, nebo lyžařských bot není problém. Ceny půjčovného.
Pokud chcete podrobnější informace nebo se přímo přihlásit, pište na email alena.skotakova@email.cz. Přihlašte se prosím předběžně do 30. 11. 2011, po té bude potřeba zaplatit zálohu asi polovinu ceny do konce roku.

Takže zimnímu sportu Zdar, za Tandem se těší
Alena Skotáková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>