↑ Return to Turnaje

Český pohár

Český pohár je týmová soutěž, která je obdobou tenisového Davis Cupu.
Tandem Brno do této soutěže pravidelně nasazuje dva týmy.

2019

Pavlové (Pavel David, Pavel Michelfeit, Pepa Kaplan, Tereza Přikrylová)

Pavlové – TJ Jiskra Kyjov 4:1
Michelfeit – Koplík 3:0 (11:1, 12:2, 11:2)
David – Vrtková 3:0 (11:5, 15:13, 12:1)
Michelfeit, David – Vrková, Koplík 3:0 (12:2, 12:10, 11:6)
Přikrylová – Vrtková 2:1 (9:11, 11:8, 12:3)
David – Koplík 1:2 (11:9, 9:12, 10:12)

Pavlové – SK Sigma Olomouc MŽ 3:2
Michelfeit – Kubáč 3:0 (12:7, 16:13, 11:2)
David – Hájek 1:3 (11:9, 6:11, 10:13, 3:12)
David, Michelfeit – Hájek, Tonda 3:2 (11:6, 11:13, 11:5, 9:12, 11:3)
Michelfeit – Hájek 3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:1)
Kaplan – Ďurková 1:2 (11:6, 3:12, 7:12)

Pavlové – Šelmy 5:0
David – Klim 3:0 (12:3, 11:8, 11:4)
Kaplan – Rys 3:0 (11:1, 11:8, 12:8)
David, Michelfeit – Rys, Klim 3:0 (11:0, 11:2, 12:4)
David – Rys 2:0 (11:4, 12:5)
Michelfeit – Klim 2:1 (11:4, 10:12, 11:2)

Šelmy (Tomáš Rys, Pavel Klim)

Pavlové – Šelmy 5:0
Konkrétní výsledky viz výše.

2018

Celkové výsledky:
1. Zora Praha
2. Pavlové (Tandem Brno A)
3. SK Olomouc Sigma MŽ
4. Jiskra Kyjov A
5. Šelmy (Tandem Brno B)
6. Jiskra Kyjov B
Jednotlivé zápasy

2017

Celkové výsledky:
1. místo Zora Praha – 4 body, sety +2
2. místo SK Olomouc Sigma MŽ – 4 body, sety 0
3. místo Brno Pavlové – 4 body, sety –2
4. místo Holky Kyjov 2 body
5. místo Kluci Kyjov 1 bod
6. místo Brno Šelmy – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2016

Celkové výsledky:
1. Zora Praha – 5 bodů
2. Tandem Brno A – 4 body
3. SK Olomouc Sigma MŽ – 3 body
4. Jiskra Kyjov 1 – 2 body
5. Tandem Brno B – 1 bod
6. Jiskra Kyjov 2 – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2015

Celkové výsledky:
1. Praha – 4 body, skóre setů +4
2. SK Olomouc Sigma MŽ – 4 body, skóre setů -2, vzájemný zápas
3. Tandem Brno Pavlové – 4 body, skóre setů -2, vzájemný zápas
4. Zora Praha – 2 body
5. Tandem Brno – Šelmy – 1 bod
6. Dámská jízda Kyjov – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2014

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A – Pavlové (Pavel Michelfeit, Pavel David)
2. TJ Zora Praha
3. SK Sigma Olomouce – MŽ
4. TJ Jiskra Kyjov
5. Tandem Brno B – Šelmy (Josef Kaplan, Tomáš Rys)

2013

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A – Pavlové (Pavel David, Pavel Michelfeit, Pavel Klim)
2. SK Sigma Olomouc – MŽ
3. TJ Zora Praha A
4. Jiskra Kyjov
5. TJ Zora Praha B
6. Tandem Brno B – Šelmy (Zdeňka Borýsková, Tomáš Rys, Josef Kaplan)

2012

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
2. SK Sigma Olomouc – MŽ A
3. SK Sigma Olomouc – MŽ B
4. Tandem Brno B (Veronika Kaplanová, Josef Kaplan, Pavel Klim, Tomáš Rys)
5. Kadeti
6. TJ Zora Praha

2011

1. Tyflosport Praha
2. SONS Prostějov
3. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
4. SK Sigma Olomouc – MŽ
5. Tandem Brno C (Martina Višňanská, Radim Paseka, Petr Sezima)
6. Tandem Brno B (Josef Kaplan, Pavel Klim, Tomáš Rys)

2010

Celkové výsledky:
1. SONS Prostějov
2. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
3. SK Sigma Olomouc – MŽ
4. Tyflosport Praha
5. SONS Šumperk
6. Tandem Brno B (Josef Kaplan, Tomáš Rys, Petr Sezima)