«

»

Říj 30

Pozvánka na lyžařský víkend v Rychlebských horách

Vážení sportovci, milovníci sněhu a lyžařských radovánek!

Rádi bychom vás pozvali na lyžařský víkend v Rychlebských horách. Je to oblast s hlubokými lesy, pastvinami a loukami, s čistým vzduchem a zachovalou přírodou a zatím neobjevenou davem turistů. V létě i v zimě skýtá množství zajímavých turistických výletů za přírodou i za kulturou. Předpokládáme, že budeme hlavně lyžovat, ale určitě můžete využít i výletů a nenáročných tůr do okolí. Jsou zajištěni proškolení traséři na sjezdové i běžecké lyžování.
Způsob dopravy upřesníme podle počtu zájemců.
Termín akce: 17. až 19. února 2012
Místo: Chata Stará Škola, obec Kunčice (2,5 km od Starého Města pod Sněžníkem, na pomezí Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a masivu Králického Sněžníku).
Ubytování: čtyř až sedmilůžkové pokoje
Ceny:

  • dospělí: 267 Kč ubytování + 210 plná penze celkem 477 Kč na den, nebo 267 Kč ubytování + polopenze 120 Kč celkem 387 Kč
  • děti od 3 let: 200 Kč ubytování + 110 plná penze celkem 310 Kč na den, nebo 200 Kč ubytování + polopenze 70 Kč celkem 270 Kč

Lyžařský areál: skiareál Kunčice, lyžařský areál Stříbrnice – Návrší – vzdál. cca 4 km. Pro vyznavače běžkování je v okolí Kunčic několik tras, vedoucí na Paprsek, do Starého Města, Stříbrnic, na chatu Návrší a na Králický Sněžník. V okolí chaty Paprsek je několik strojově upravovaných okruhů.

V Kunčicích je půjčovna, kterou provozují majitelé chaty, takže půjčení lyží, nebo lyžařských bot není problém. Ceny půjčovného.
Pokud chcete podrobnější informace nebo se přímo přihlásit, pište na email alena.skotakova@email.cz. Přihlašte se prosím předběžně do 30. 11. 2011, po té bude potřeba zaplatit zálohu asi polovinu ceny do konce roku.

Takže zimnímu sportu Zdar, za Tandem se těší
Alena Skotáková