↑ Return to Turnaje

Český pohár

Český pohár je týmová soutěž, která je obdobou tenisového Davis Cupu.
Tandem Brno do této soutěže pravidelně nasazuje dva týmy.

2018

Celkové výsledky:
1. Zora Praha
2. Pavlové (Tandem Brno A)
3. SK Olomouc Sigma MŽ
4. Jiskra Kyjov A
5. Šelmy (Tandem Brno B)
6. Jiskra Kyjov B
Jednotlivé zápasy

2017

Celkové výsledky:
1. místo Zora Praha – 4 body, sety +2
2. místo SK Olomouc Sigma MŽ – 4 body, sety 0
3. místo Brno Pavlové – 4 body, sety –2
4. místo Holky Kyjov 2 body
5. místo Kluci Kyjov 1 bod
6. místo Brno Šelmy – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2016

Celkové výsledky:
1. Zora Praha – 5 bodů
2. Tandem Brno A – 4 body
3. SK Olomouc Sigma MŽ – 3 body
4. Jiskra Kyjov 1 – 2 body
5. Tandem Brno B – 1 bod
6. Jiskra Kyjov 2 – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2015

Celkové výsledky:
1. Praha – 4 body, skóre setů +4
2. SK Olomouc Sigma MŽ – 4 body, skóre setů -2, vzájemný zápas
3. Tandem Brno Pavlové – 4 body, skóre setů -2, vzájemný zápas
4. Zora Praha – 2 body
5. Tandem Brno – Šelmy – 1 bod
6. Dámská jízda Kyjov – 0 bodů
Jednotlivé zápasy

2014

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A – Pavlové (Pavel Michelfeit, Pavel David)
2. TJ Zora Praha
3. SK Sigma Olomouce – MŽ
4. TJ Jiskra Kyjov
5. Tandem Brno B – Šelmy (Josef Kaplan, Tomáš Rys)

2013

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A – Pavlové (Pavel David, Pavel Michelfeit, Pavel Klim)
2. SK Sigma Olomouc – MŽ
3. TJ Zora Praha A
4. Jiskra Kyjov
5. TJ Zora Praha B
6. Tandem Brno B – Šelmy (Zdeňka Borýsková, Tomáš Rys, Josef Kaplan)

2012

Celkové výsledky:
1. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
2. SK Sigma Olomouc – MŽ A
3. SK Sigma Olomouc – MŽ B
4. Tandem Brno B (Veronika Kaplanová, Josef Kaplan, Pavel Klim, Tomáš Rys)
5. Kadeti
6. TJ Zora Praha

2011

1. Tyflosport Praha
2. SONS Prostějov
3. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
4. SK Sigma Olomouc – MŽ
5. Tandem Brno C (Martina Višňanská, Radim Paseka, Petr Sezima)
6. Tandem Brno B (Josef Kaplan, Pavel Klim, Tomáš Rys)

2010

Celkové výsledky:
1. SONS Prostějov
2. Tandem Brno A (Pavel David, Pavel Michelfeit, Zdeňka Borýsková)
3. SK Sigma Olomouc – MŽ
4. Tyflosport Praha
5. SONS Šumperk
6. Tandem Brno B (Josef Kaplan, Tomáš Rys, Petr Sezima)